United Group Insurance

APRIL 2021

Birthday Club

April 1st, 2021 by Stacie Linfor

April 1st:

  • Joy Miller of Lewis (Winner)
  • Clint Mathisen of Atlantic
  • Elana Sopcich of Atlantic
  • Ruth Weitzel of Atlantic

April 2nd:

  • Lynette Herrick of Wiota (Winner0
  • Al Ross of Atlantic

April 3rd:

  • Betty Simonsen of Exira (Winner)
  • Penny Beaman of Brayton

April 4th:

  • Miley Kelly of Griswold (Winner)
  • Dorothy Peters of Marne
  • Jane Jessen of Exira
  • Bob Nelson of Audubon

April 5th:

  • Steve Foote of Atlantic (Winner)
  • Jessie Wheeler of Exira
  • Bobbi McNees of Atlantic

April 6th:

  • Rich Smith of Atlantic (Winner)

April 7th:

  • April Meyer of Atlantic (Winner)
  • Sally Matthies of Walnut

April 8th:

  • Liz Schmidt of Audubon (Winner)
  • Kristin Templemen of Wiota
  • Sandy Bauer of Exira

April 9th:

  • Lily Knudsen of Marne (Winner)

April 10th:

  • Jolene Nelsen of Anita (Winner)
  • Joy Hansen of Brayton
  • Jo Krueger of Griswold

April 11th:

  • Keith Grabill of Audubon (Winner)
  • Vickie Tibben of Audubon

April 12th:

  • Dallas Sickles of Fontanelle (Winner)
  • Ann Pross of Atlantic

April 13th:

  • Trisha Schwenke of Massena (Winner)
  • Beth Lauritsen of Exira

April 14th:

  • Nancy Zellmer of Atlantic (Winner)
  • Trudi Crosby of Exira

April 15th:

  • TJ Barber of Wiota (Winner)
  • Cathy Downey of Atlantic

April 16th:

  • Elinor Elsberry of Atlantic (Winner)
  • Darwin Alm of Atlantic
  • Donna Zellmer of Atlantic

April 17th:

  • Brianna Atkins of Atlantic (Winner)
  • Sadie Schultes of Exira

April 18th:

  • Sara Paulsen of Exira (Winner)
  • Doris Christensen of Audubon
  • Bea Petersen of Atlantic
  • Jim Hickman of Atlantic
  • Tawny Grote of Atlantic
  • Debbie Leistad of Atlantic

April 19th:

  • Deb Weitzel of Atlantic (Winner)
  • Carolyn Dix of Atlantic

April 20th:

  • Audrey Wede of Audubon (Winner)

April 21st:

  • Nancy Petersen of Audubon (Winner)
  • Jenna Anderson of Audubon
  • Mary Jo Blunk of Atlantic

April 22nd:

  • Jacob Silence of Atlantic (Winner)
  • Todd Lawshe of Audubon
  • Brynn Lamp of Atlantic
  • Norma E. Schaaf of Massena
  • Dawn Marnin of Anita

April 23rd:

  • Raelyn Weisborn of Exira (Winner)
  • Derrick Wolfe of Atlantic
  • Elaine Rassmussen of Exira
  • Roger Sinow of Gray

April 24th:

  • Donna Willoughy of Atlantic (Winner)

April 25th:

  • Brittany Knudsen of Atlantic (Winner)
  • Dave Erickson of Exira
  • Madaline Paulsen of Exira
  • Carolyn Landon of Exira

April 26th:

  • Sarah Becker of Atlantic (Winner)

April 27th:

  • Marlys Steffen of Atlantic (Winner)
  • Connie Sorensen of Exira

April 28th:

  • Gladys Thomas of Atlantic (Winner)
  • Sherry Kramer of Atlantic
  • Daniel Brown of Atlantic
  • Mariah Stockwell of Elk Horn

April 29th:

  • Cathy Koob of Anita (Winner)
  • Merlyn Molgaard of Elk Horn
  • Mitch Munch of Exira

April 30th:

  • Mary Lou Rogers of Council Bluffs (Winner)