Parker

MARCH 2021

Birthday Club

March 1st, 2021 by Stacie Linfor

March 1st:

  • Phyllis Anderson of Atlantic (Winner)
  • Jim Casson of Atlantic

March 2nd:

  • Jace Hardisty of Massena (Winner)
  • Buzz Bengard of Exira

March 3rd:

  • Sally Will of Atlantic (Winner)

March 4th:

  • Angela Behrens of Atlantic (Winner)
  • Bob Powers of Exira
  • Ron Graham of Exira
  • Bud Sorensen of Exira
  • Jean Stamp of Atlantic
  • Carie Winston of Atlantic

March 5th:

  • Sharon Witt of Atlantic (Winner)
  • Jeff Oakley of Audubon

March 6th:

  • Connie Nevins of Atlantic (Winner)
  • JoAnn Peterson of Atlantic
  • Tim Pope of Lewis

March 7th:

  • Delma Stuetelberg Bennett of Atlantic (Winnre)
  • Janice Brown of Atlantic
  • Tom Hill of Exira

March 8th:

  • Judy Wheeler of Exira (Winner)
  • Jen Wede
  • Mary Ellen Yarger
  • Dorothy Kerkhoff of Audubon

March 9th:

  • Chris Conrad of Atlantic (Winner)

March 10th:

  • Sherry LaJauness of Atlantic (Winner)
  • Cookie Smith of Atlantic
  • CHuck Fancher of Audubon
  • Doug Kelly of Griswold

March 11th:

  • Lloyd Munson of Atlantic (Winner)

March 12th:

  • Hillary Zellmer of Atlantic (Winner)
  • Becky Christensen of Atlantic
  • Norma Gongestad

March 13th:

  • Julia McNees of Atlantic (Winner)
  • Al Wede of Atlantic

March 14th:

  • Grace Nelson of Atlantic (Winner)

March 15th:

  • Susan Jensen of Audubon (Winner)
  • Roger Petersen of Exira

March 16th:

  • Marilyn Jipsen of Lewis (Winner)
  • Greta June Parks of Atlantic
  • Xander Nielsen of Exira
  • Linda Eilts of Wiota
  • Bernadine Johnson of Exira
  • Cathy Meyers of Exira
  • Lois Figgins of Atlantic

March 17th:

  • Julie Earnhardt of Exira (Winner)
  • Lois Nelson of Audubon

March 18th:

  • Judy Just of Atlantic (Winner)
  • Dani McDaniel of Walnut
  • Florence Thelen of Atlantic
  • Rose Pangburn of Atlantic

March 19th:

  • Misty Winston of Walnut (Winner)
  • Jaden Fiebelkorn of Exira
  • Tyler Behrens of Atlantic
  • Linda Herman of Atlantic
  • Kathy Blazek of Atlantic

March 20th:

  • Kael Cameron of Atlantic (Winner)
  • Kyncington Brown of Fontanelle
  • Tammy Butcher of Lewis
  • Mike Conley of Atlantic
  • Delbert Christensen of Audubon
  • Ed Figgins of Atlantic

March 21st:

  • Ariana Macias of Atlantic (Winner)
  • Lynda Martens of Anita
  • Bob Essington of Atlantic
  • Mike Barnes of Atlantic
  • Dell Marten of Audubon
  • Kelsey Hamilton of Stuart
  • Lyle Hartmann of Cumberland

March 22nd:

  • Grady Sager of Atlantic (Winner)
  • Katie Kelly of Griswold
  • Mike Claussen of Atlantic
  • Heather Toft of Audubon
  • Joann Hansen of Atlantic

March 23rd:

  • Dave Campbell of Audubon (Winner)

March 24th:

  • Karen Guyer of Hancock (Winner)

March 25th:

  • Teresa Murray of Audubon (Winner)
  • Dani Mathisen

March 26th:

  • Phyllis Jensen of Hamlin (Winner)
  • George Schultes of Audubon
  • Scott Schlater of Exira
  • Nancy McCunn

March 27th:

  • Wanda Sampson of Exira (Winner)
  • Wendy Tuzy of Exira

March 28th:

  • Emily Jobe (Winner)
  • Jonelle Ruffing of Atlantic

March 29th:

  • Nathan Paulsen of Exira (Winner)
  • Keagen Garcia of Cumberland
  • Jodi Woodard of Atlantic

March 30th:

  • Mary Lee Jensen of Exira (Winner)
  • SAm Fiebelkorn of Exira

March 31st:

  • Larry Paulsen of Audubon (Winner)
  • Todd Madsen of Harlan