United Group Insurance

FEBRUARY 2021

Birthday Club

February 2nd, 2021 by Stacie Linfor

February 1st:

  • no birthdays

February 2nd:

  • Jettie Gaines of Exira (Winner)
  • Ty Hull of Guthrie Center
  • Dale Sickles of Fontanelle

February 3rd:

  • Mardy Sorensen of Exira (Winner)
  • Lola Hodge of Atlatnic

February 4th:

  • Brylee Jean Lamp of Atlantic (Winner)
  • Hannah Christofferson of Audubon
  • Shane Jorgensen of Brayton

February 5th:

  • Slyvia Chrisoffersen of Atlantic (Winner)
  • Janice Braun of Exira

February 6th:

  • Amelia Teegerstrom of Elk Horn (Winner)

February 7th:

  • Barb Harris of Atlantic (Winner)

February 8th:

  • Brenda Muhr of Exira (Winner)
  • John Schultes of Exira
  • Kayla Mendenhall of Atlantic

February 9th:

  • Diane Eilts of Massena (Winner)
  • Randy Lafoy of Audubon
  • Marilyn Freund of Atlantic
  • Janet Kay Larsen of Anita
  • Ruby Wortman of Atlantic
  • Beckett Charles Nelson of Creston
  • Betty Knight of Atlantic

February 10th:

  • Ginger Thomas of Atlantic (Winner)
  • Joni Hansen of Manning
  • Jessica Jacobsen of Atlantic
  • Larry Petersen of Exira

February 11th:

  • Dorothy Bates of Atlantic (Winner)

February 12th:

  • Jon Hays of Hamlin (Winner)

February 13th:

  • Kyle Dailey of Atlantic (Winner)
  • Corky Brown of Atlantic
  • Judy Madden of Atlantic
  • Sully McClain of Audubon

February 14th:

  • Dale Huegerich of Exira (Winner)
  • Bill L. Stockwell of Elk Horn

February 15th:

  • Stacey Mortensen of Kimballton (Winner)
  • Shirley Arn of Dension
  • Sarah Christensen of Audubon

February 16th:

  • Traci Riesgaard of Brayton (Winner)
  • Kathy Rose of Atlantic
  • Robert Keithley of Atlantic

February 17th:

  • Gary Johnson of Brayton (Winner)

February 18th:

  • Hazel Sager of Atlantic (Winner)
  • Carol Wright of Atlantic
  • Welma Bowman of Audubon

February 19th:

  • Kathy Butler of Atlantic (Winner)
  • Rick Thompson of Exira
  • Sherri Wilkenson of Brayton
  • Judi Hansen of Exira

February 20th:

  • Jerry A. Jensen of Hamlin (Winner)
  • Nadine Jorgsensen of Exira

February 21st:

  • Katie Wheeler of Exira (Winner)
  • Jean Templemen of Atlantic

February 22nd:

  • Dan Olsen of Lewis (Winner)
  • Barbara Jean Funke of Fontanelle
  • Mary Maher of Atlantic
  • Doris Jones of Elk Horn

February 23rd:

  • Lucas Carter of Cumberland (Winner)
  • Myrna Eckles of Atlantic
  • Jane Kite of Marne
  • Adrian Hansen of Atlantic
  • Beverly Walter of Atlantic

February 24th:

  • Shirley McDermott of Atlantic (Winner)
  • Bob Evans of Elliott
  • Nolan Parker of Elk Horn

February 25th:

  • Raymond Vais of Exira (Winner)
  • Marvin Jorgensen of Exira

February 26th:

  • Winne Munson of Atlantic (Winner)
  • Sharon Winston of Atlantic
  • Mark Wedemeyer of Atlantic
  • Kayloni Brown of Fontanelle
  • Bev Juelsgaard of Exira

February 27th:

  • no birthdays

February 28th:

  • Jax Teegerstrom of Elk Horn (Winner)
  • Randy Fiebelkorn of Exira
  • Lucille Nelson of Exira