United Group Insurance

JANUARY 2021

Birthday Club

January 1st, 2021 by Chris Parks

January 1st:

  • Nancy Davis of Atlantic (Winner)
  • Shirley Jensen of Atlantic

January 2nd:

  • Jo Westphalen of Atlantic (Winner)
  • Makena Harry of Lewis

January 3rd:

  • Bonnie Starlin of Atlantic (Winner)

January 4th:

  • Margene hill of Atlantic (Winner)

January 5th:

  • Joyce Bower of Massena (Winner)
  • Mick Baker of Atlantic
  • Shirley Breach of Atlantic

January 6th:

  • Mary Nelsen of Anita (Winner)
  • Jazzy Waters of Anita
  • Travis Sandbothe of Atlantic
  • Grant Sturm of Atlantic
  • Cherye Wahlert of Exira
  • Bryan Clemsen of Brayton

January 7th:

  • Tiffany Hardisty of Cumberland (Winner)
  • Dillon Clemsen of Exira

January 8th:

  • Marilyn Blankinship of Cumberland (Winner)
  • Deane Erickson of Exira
  • Peggy Toft of Exira
  • Brad Madsen of Kimballton
  • Alan Zellmer of Atlantic
  • Scott Wede

January 9th:

  • Lachelle Petersen of Atlantic (Winner)
  • Sheri Conn of Lewis

January 10th:

  • Lois Schramm of Atlantic (Winner)
  • Merv Templeman of Atlantic
  • Betty Bendfeldt-Muhr of Exira
  • Sonya Clausen of Atlantic

January 11th:

  • Vint Jensen of Audubon (Winner)

January 12th:

  • no birthdays

January 13th:

  • LaRue Wheelock of Anita (Winner)
  • Charlie Ehen of Atlantic
  • Shirley Fergusen of Atlantic
  • Carol Kester of Fontanelle

January 14th:

  • Jackie Day of Bridgewater (Winner)
  • Pat Marshall of Atlantic
  • Jersey Green of Atlantic
  • Joe Bateman of Atlantic
  • Becky Bonney of Atlantic

January 15th:

  • Lily Macias of Atlantic (Winner)
  • Carson Parks of Atlantic
  • Kathy Hayes of Atlantic
  • Linda Kauffman of Audubon
  • Tom Muhr of Exira
  • Bill Stockwell of Elk Horn

January 16th:

  • Holly Reilly of Atlantic (Winner)
  • Zachary Mathisen of Atlantic
  • Adeline Behrens of Atlantic
  • Deb Stenstrom of Exira

January 17th:

  • Doug Parker of Elk Horn (Winner)
  • Jackob Andersen of Audubon
  • Nate Andersen of Audubon

January 18th:

  • Carol Finken of Atlantic (Winner)
  • Maiyah LaJeuness of Atlantic

January 19th:

  • no birthdays

January 20th:

  • Kathy Nelson of Atlantic (Winner)

January 21st:

  • Janet Maynard of Anita (Winner)
  • Melissa Nantz of Atlantic
  • Jon Bauer of Exira

January 22nd:

  • no birthdays:

January 23rd:

  • Don Murphy Jr of Atlantic
  • Grace Mosier of Atlantic

January 24th:

  • Becky Riesgaard of Brayton (Winner)
  • Lorinda Patchin
  • Pete Lesan of Kellerton

January 25th:

  • Gavin Anthofer of Exira (Winner)
  • Zeliana Rasmussen of Harlan
  • Jodi Knudsen of Atlantic

January 26th:

  • Benjamin Riesgaard of Brayton (Winner)
  • Denny Sickles of Fontanelle

January 27th:

  • Angela Butcher of Wiota (Winner)
  • Carlene Deist of Audubon

January 28th:

  • Liz Toft of Atlantic (Winner)

January 29th:

  • Blake Asberry of Exira (Winner)
  • Pat Swanson of Atlantic
  • Laurine Price of Atlantic

January 30th:

  • Angel Garcia (Winner)

January 31st:

  • Dawn Brown of Fontanelle (Winner)
  • Charlotte Krogh of Exira
  • Lydia Madsen of Harlan
  • Jane Mathisen of Atlantic
  • Jane Mathisen of Atlantic