Parker

OCTOBER 2020

Birthday Club

October 1st, 2020 by Stacie Linfor

October 1st:

  • Ann Zaiger
  • Frank Greiner of Atlantic

October 2nd:

  • Betty Marcellus of Atlantic

October 3rd:

  • Shirley Juhl of Exira

October 4th:

  • Pam Reed of Atlantic

October 5th:

  • Jim Rogers
  • Lana Tanner of Atlantic
  • Bill Larsen

October 6th:

  • Carly Paulsen of Coon Rapids

October 7th:

  • Tony Davis of Lewis
  • Jean Petersen of Exira

October 8th:

  • Dane Paulsen of Exira (Winner)
  • Michele Hackwell of Exira
  • Mary Ann Moorman of Atlantic
  • McKenna Nielsen of Audubon
  • Sandy Fairbairn of Atlantic

October 9th:

  • Connie Wichmann of Lewis (Winner)
  • Dee Bebensee of Atlantic
  • Nadine Howell

October 10th:

  • Bertha Schroeter of Exira (Winner)
  • Alice Owen of Exira
  • Harriett Jayne of Exira

October 11th:

  • Vickie Asberry of Exira (Winner)
  • Frank Olsen of Exira

October 12th:

  • Richard Hoffman of Cumberland (Winner)
  • LenniJo Thomkpson

October 13th:

  • Abby & Maddie Swain of Griswold (Winners)
  • Lisa Paulsen of Exira

October 14th:

  • Tyler Thomas of Atlantic (Winner)
  • Caroline Oathoudt of Griswold
  • Ruth Meyer of Atlantic
  • Mallory Androy of Elk Horn
  • Paulette Boldt of Audubon
  • Kevin Hinners of Elk Horn
  • Neal McMichael

October 15th:

  • Eric Maynard of Anita (Winner)
  • Jan Brehmer of Atlantic
  • Holly Brenton of Atlantic
  • Janet Hodges of Atlantic
  • Becky Marten of Audubon

October 16th:

  • Lilly Barber of Wiota (Winner)
  • Roger Charley of Gilbert
  • Andrea Reisgaard of Exira
  • Marty Lintz
  • Galen Becker of Cumberland

October 17th:

  • Ron Owen of Audubon (Winner)

October 18th:

  • Darla Casady of Atlantic (Winner)
  • Oliver Becker of Atlantic

October 19th:

  • Angela Immel of Exira (Winner)
  • Jacob Fiebelkorn of Exira
  • Lynn Mortensen of Kimballton
  • Janell Roberts of Exira

October 20th:

  • Tucker Sager of Atlantic (Winner)
  • Donnis Schwanke of Atlantic
  • Ants Kommes of Exira
  • Becky Randeris of Audubon

October 21st:

  • Carol Thompson of Exira (Winner)

October 22nd:

  • Britni Olsen of Hamlin (Winner)

October 23rd:

  • Koy Wilson of Exira (Winner)
  • Jacque Wickey of Cumberland
  • Pansie Hoffman of Cumberland
  • Vicki Brown of Atlantic
  • Tara Klocke of Dedham

October 24th:

  • Judy Laurdisen of Exira (Winner)

October 25th:

  • Connie Steffen of Griswold (Winner)
  • Sophie Christensen of Audubon

October 26th:

  • Lynsi Jo Lamp of Atlantic (Winner)
  • Bernie Kilworth of Exira

October 27th:

  • Randy Thompson of Exira (Winner)

October 28th:

  • Morgan Kirchner of Atlantic (Winner)
  • Kent Paulsen of Exira

October 29th:

  • Hayden Larsen of Audubon (Winner)

October 30th:

  • Evan Kelly of Griswold (Winner)
  • Janice Fancher of Audubon
  • Gloria Cashatt of Glenwood
  • Galen Newman of Atlantic

October 31st:

  • Rod Christensen of Atlantic