Parker

APRIL 2018

Birthday Club

March 30th, 2018 by Stacie Linfor

April 1st:

  • Ruth Weitzel of Atlantic (Winner)
  • Jackie Bohm of Anita

April 2nd:

  • no birthdays

April 3rd:

  • Betty Simonsen of Exira (Winner)
  • David Smith of Atlantic
  • Penny Beaman of Brayton

April 4th:

  • Miley Kelly of Griswold (Winner)
  • John Carlson of Griswold
  • Dorothy Peters of Marne
  • Bob Nelson of Audubon
  • Jane Jessen of Exira
  • Robby Brant of Griswold

April 5th:

  • Bobbi McNees of Atlantic (Winner)

April 6th:

  • Jessie Wheeler of Exira (Winner)
  • Lois Sonntag of Atlantic

April 7th:

  • April Cameron of Atlantic (Winner)
  • Sophin Phylon of Atlantic

April 8th:

  • Liz Schmidt of Audubon (Winner)

April 9th:

  • Orville Gard of Atlantic (Winner)
  • Tracy Rink of Atlantic
  • Kennedy Madsen of Exira

April 10th:

  • Diana F. Peterson of Atlantic (Winner)
  • Donna Skow of Atlantic
  • Lyndsey Thomas of Atlantic
  • Jolene Nelsen of Anita
  • Joy Hansen of Brayton

April 11th:

  • Lee Grandquist of Marne (Winner)
  • Keith Grabill of Audubon
  • Vickie Tibben of Audubon
  • Larita Lesan of Kellerton

April 12th:

  • Dustin Hayes of Atlantic

April 13th:

  • Trisha Schwenke of Massena (Winner)
  • Norma Garside of Exira
  • Beth Lauritsen of Exira
  • Hana Holtz of Atlantic
  • Warren Bowman of Audubon
  • Robert Jensen of Audubon

April 14th:

  • Nancy Zellmer of Atlantic (Winner)
  • Delana Harris of Atlantic

April 15th:

  • T.J. Barber of Wiota (Winner)
  • Cathy Downey of Atlantic
  • Kim Kirchhoff of Lewis

April 16th:

  • Scott Black of Hamlin (Winner)
  • Donna Zellmer of Atlantic
  • Marilyn Grabill of Elk Horn

April 17th:

  • Brianna Atkins of Atlantic (Winner)
  • Terry Schmidt of Atlantic
  • Sadie Schultes of Exira

April 18th:

  • Debbie Leistad of Atlantic (Winner)
  • James Hickman of Atlantic
  • Sara Paulsen of Exira
  • Terry Smith of Atlantic

April 19th:

  • Carolyn Dix of Atlantic (Winner)
  • Joe Denney of Wiota
  • Deb Weitzel of Atlantic

April 20th:

  • Dan Knight of Atlantic (Winner)
  • Ruth Christensen of Atlantic

April 21st:

  • Lyn Lambertson of Atlantic (Winner)
  • Jenna Andersen of Audubon
  • Mary Jo Blunk of Atlantic
  • Tanner Cisar

April 22nd:

  • Brynn Lamp of Atlantic (Winner)
  • Dawn Marnin of Anita
  • Dick Schnackel of Crescent
  • Roger Kabik of Avoca

April 23rd:

  • Elaine Rasmussen of Exira (Winner)
  • Roger Sinow of Gray
  • Derrick Wolfe of Atlantic

April 24th:

  • Donna Wiloughby of Atlantic (Winner)

April 25th:

  • LeAnn Sorensen of Brayton (Winner)
  • Madaline Paulsen of Exira
  • Dave Erickson of Exira
  • Brittany Knudsen of Atlantic
  • Carolyn Landon of Exira

April 26th:

  • Sarah Becker of Atlantic (Winner)
  • LaVerne (Bub) Deist of Audubon

April 27th:

  • Connie Sorensen of Exira (Winner)
  • Kay Wohlenhaus of Atlantic
  • Brenda Roenfeld of Atlantic

April 28th:

  • Mariah Stockwell of Elk Horn (Winner)
  • Sherry Kramer of Atlantic
  • Sara Becker of Atlantic
  • Tillie Heithoff of Anita
  • Tiffany Leonard of Atlantic

April 29th:

  • Dovahkiin Lower of Atlantic (Winner)
  • John Roenfeld of Atlantic
  • Mitch Munch of Exira