Parker

FEBRUARY 2018

Birthday Club

February 2nd, 2018 by Stacie Linfor

February 1st:

  • Margaret Slepsky of Atlantic (Winner)
  • Teresa Hackwell of Exira
  • Marilyn Hennick of Exira

February 2nd:

  • Jim Field of Atlantic

February 3rd:

  • Mardell Sorensen of Exira (Winner)
  • Lola Hodge of Atlantic

February 4th:

  • Brylee Jean Lamp of Atlantic (Winner)

February 5th:

  • no birthdays

February 6th:

  • Brenda Brown of Atlantic (Winner)
  • Pattie Deist of Audubon
  • Paul Calhoun of Anita

February 7th:

  • Barbara Harris of Atlantic (Winner)

February 8th:

  • Kayla Mendenhall of Atlantic (Winner)
  • John Yokimishyn of Atlantic

February 9th:

  • Diane Eilts of Massena (Winner)
  • Betty Knight of Atlantic
  • Marilyn Freund of Atlantic
  • Ruby Wortman of Anita
  • Mel Enfield of Atlantic

February 10th:

  • Jessica Jacobsen of Atlantic (Winner)
  • Ginger Thomas of Marne
  • Larry L. Petersen of Exira
  • Lisa Elkins of Atlantic

February 11th:

  • Dorothy Bates of Atlantic (Winner)
  • Dixie Pedersen of Atlantic
  • Jim Zellmer of Atlantic
  • Jim Conn of Lewis

February 12th:

  • no birthdays

February 13th:

  • Jolene Andersen of Exira (Winner)
  • Chad Christensen
  • Paul Calhoun of Anita
  • Judy Madden of Atlantic
  • Corky Brown of Atlantic

February 14th:

  • Evonna Billings of Lewis (Winner)
  • Becky Steffens of Atlantic
  • Jeff Madsen of Exira
  • Sheree Planck of Atlantic

February 15th:

  • Stacy Mortensen of Kimballton (Winner)
  • Marilyn Nelson of Atlantic
  • Shirley Arn
  • Charlene Anderson

February 16th:

  • Robert Keithley of Atlantic (Winner)
  • Traci Riesgaard of Brayton
  • Kathie Rose of Atlantic
  • Clayton Bretey of Exira
  • Norma Brix of Atlantic

February 17th:

  • Nancy Madsen of Elk Horn (Winner)
  • Dennis Phillips of Atlantic
  • Joyce Rochholz of Casey
  • Mary Sandbothe of Atlantic

February 18th:

  • Wilma Bowman of Audubon (Winner)
    Brittani Santee of Elk Horn

February 19th:

  • Kathy Butler of Atlantic (Winner)
  • Sherri Wilkerson-Petersen of Brayton

February 20th:

  • Jerry Jensen of Hamlin (Winner)
  • Ileen Furne of Atlantic
  • Nadine Jorgsen of Exira

February 21st:

  • Jean Templeman of Atlantic (Winner)
  • Fay Schroeder of Atlantic
  • Sherry Jensen of Hamlin

February 22nd:

  • Dan Olsen of Lewis (Winner)
  • Barbara Jean Funke of Fontanelle
  • Zeke Whetstone of Atlantic
  • Nick Crews of Atlantic
  • Jason Christensen of Audubon

February 23rd:

  • Adrian Hansen of Atlantic (Winner)
  • Tel Fryer of Atlantic
  • Clare Christensen of Audubon

February 24th:

  • Bob Evans of Elliott (Winner)
  • Shirley McDermott
  • Nolan Parker of Elk Horn

February 25th:

  • Amy Hartvigsen of Audubon (Winner)
  • Raymond Vais of Exira

February 26th:

  • Winnie Munson of Atlantic (Winner)

February 27th:

  • Jenn King of Casey (Winner)

February 28th:

  • Randy Fiebelkorn of Exira (Winner)
  • Brent Euken of Atlantic
  • Lucille Nelson of Exira
  • Kay Winston of Atlantic

(February 29th:)

  • Steph Witzman of Atlantic