United Group Insurance

FEBRUARY 2017

Birthday Club

February 1st, 2017 by Stacie Linfor

February 1st:

  • Margaret Slepsky of Atlantic (Winner)
  • Bevery Weppler

February 2nd:

  • Shirley Claggett of Atlantic (Winner)
  • Jolene Smith of Atlantic
  • Curtis Towne of Griswold
  • Gerald Kay of Atlantic

February 3rd:

  • Mardy Sorensen of Exira (Winner)
  • Lola Hodge of Atlantic
  • Troy Hepler of Atlantic
  • Karter Calhoun of Adair

February 4th:

  • Brylee Jean Lamp of Atlantic (Winner)
  • Nova Wright of Atlantic
  • Matthew Brummer of Atlantic

February 5th:

  • Mardelle Maley of Atlantic (Winner)

February 6th:

  • Patty Deist of Audubon (Winner)
  • Brenda Brown of Atlantic

February 7th:

  • Quinn EsbeckĀ  of Atlantic (Winner) need address!!
  • Melanie Petty of Atlantic
  • Bob Love of Atlantic

February 8th:

  • John Yobimishyn of Atlantic (Winner)
  • Shawna Bohnsack of Anita

February 9th:

  • Diane Eilts of Massena (Winnner)
  • Mel Enfield of Atlantic
  • Betty Knight of Atlantic

February 10th:

  • Ginger Thomas of Marne (Winner)
  • Brent “Cookie” Hansen of Elk Horn
  • Patty Williams of Atlantic

February 11th:

  • Dorothy Bates of Atlantic (Winner)
  • James Conn of Lewis

February 12th:

  • no birthdays

February 13th:

  • Corky Brown of Atlantic (Atlantic)
  • Chad Christensen of Atlantic
  • Judy Madden of Atlantic

February 14th:

  • Cherie Plank of Atlantic (Winner)

February 15th:

  • Marilyn Nelson of Atlantic (Winner)
  • Shirley Arn

February 16th:

  • Traci Riesgaard of Brayton (Winner)
  • Robert Keithley of Atlantic
  • Kathie Rose of Atlantic
  • Clayton Bretey of Exira

February 17th:

  • Joyce Rochholz of Casey (Winner)
  • Jo Berry of Atlantic
  • Dennis Philips of Atlantic
  • Nancy Madsen of Elk Horn

February 18th:

  • Wilma Bowman of Audubon (Winner)

February 19th:

  • Kathy Butler of Atlantic (Winner)
  • Sherri Wilkerson-Peterson of Exira
  • Caitie Boes of Atlantic

February 20th:

  • Ileen Furne of Atlantic (Winner)
  • Jerry Jensen of Hamlin
  • Lila Kelly of Harlan
  • Jessica Coenen of Atlantic

February 21st:

  • Patty Ballou of Exira (Winner)
  • Jean Templeman of Atlantic
  • Alyssa Siggins of Atlantic
  • Davi May Skartvedt of Atlantic

February 22nd:

  • Dan Olsen of Lewis (Winner)
  • Barbara Jean Funke of Fontanelle
  • Doug Eckles of Griswold
  • Zeke Whetstone of Atlantic
  • Nicholas Crews of Atlantic
  • Doc Jessen

February 23rd:

  • Beverly Walter of Atlantic (Winner)
  • Myrna Eckles of Atlantic

February 24th:

  • Bob Evans of Elliott (Winner)
  • Shirley McDermott of Atlantic
  • Lauren Sievers of Walnut
  • Avery Andersen of Atlantic

February 25th:

  • Amy Hartvigsen of Audubon (Winner)

February 26th:

  • Kayloni Brown of Atlantic (Winner)
  • Sandy Ryan of Atlantic

February 27th:

  • Jennifer King of Casey (Winner)

February 28th:

  • Randy Fiebelkorn of Exira (Winner)
  • Brent Euken of Atlantic
  • Kathy Huey of Atlantic