November 2012

Birthday Club

November 2nd, 2012 by Stacie Linfor

  • November 1st:
  • no birthdays

November 2nd:

  • Richard Watson of Anita (Winner)
  • Evalee Helvie of Corning

November 3rd:

  • Sherri Denny of Anita (Winner)
  • Robert Jensen of Brayton

November 4th:

  • no birthdays

November 5th:

  • Ryan Evans of Griswold (Winner)
  • Betty Nicklases of Kimballton
  • Olivia Davis of Lewis
  • Evelyn Asberry of Exira

November 6th:

  • Chloe Davis of Lewis (Winner)
  • Rich Larson of Atlantic

November 7th:

  • Joyce Jorgensen of Exira (Winner)
  • Barb Fischer of Marne
  • Dana Cooper of Atlantic
  • Syd Young of Exira

November 8th:

  • Shelley Davis of Exira (Winner)
  • Taylor Behrends of Atlantic
  • Mackenzie Mosser of Atlantic

November 9th:

  • Tom Benton of Exira (Winner)
  • Zack Petersen of Exira
  • Deb Field of Atlantic

November 10th:

  • Duwane Hilyard of Cumberland (Winner)
  • Karen Underwood of Griswold

November 11th:

  • Jack Burrows of Atlantic (Winner)
  • Cathy Stockwell of Elk Horn

November 12th:

  • Millie Miller of Atlantic (Winner)
  • Rosemary Mally of Atlantic
  • Shari Clemsen of Brayton
  • Aiden Winther of Anita

November 13th:

  • Ted Thomas of Atlantic (Winner)
  • Kayden Winther of Anita
  • Rich Laruitsen of Audubon
  • Alexis Peterson of Atlantic

November 14th:

  • Winifred Mueller of Atlantic (Winner)
  • Becky Akers
  • Kim Peterson of Atlantic

November 15th:

  • Hudson Kitelinger of Exira (Winner)
  • Joretta Wendt of Wiota
  • Rhonda Hawkins of Atlantic
  • Robert Schmidt of Harlan
  • Molly Rothe of Atlantic
  • Randy Fischer of Marne

November 16th:

  • Marjorie Nelson of Atlantic (Winner)
  • Mary Ann Christensen of Atlantic
  • Karen Vogl of Anita
  • Roberta Roddy of Audubon
  • Lorene Templeman of Atlantic
  • Marsha Lowers of Atlantic
  • Laurie Harry of Cumberland

November 17th:

  • Kaye Klemish of Adair (Winner)
  • Betty Albert of Atlantic
  • Butch Nelson of Avoca
  • Jon Bishop of Atlantic
  • Delilah Heuton of Atlantic

November 18th:

  • Norman Paulsen of Brayton (Winner)
  • Ferne Curry of Exira
  • Jerry Wahlert of Exira
  • Kelly Knight of Atlantic
  • Isabella Peterson of Atlantic
  • LaDonna Clark of Atlantic
  • Sue Hoeck of Lewis
  • Grace Martens of Atlantic
  • Jenny Nelson of Avoca

November 19th:

  • LuAnn Gipple of Atlantic (Winner)
  • Alyssen Carroll of Avoca
  • Otis Blakely of Griswod
  • Jessie Evans of Griswold
  • Martha Hatfield
  • Evelyn Rechtenbach of Atlantic

November 20th:

  • Steve Koll of Atlantic (Winner)
  • Seth Christensen of Atlantic
  • Bart Webb of Atlantic
  • Jan Huegerich of Exira

November 21st:

  • Gladys McCrory of Atlantic (Winner)
  • Marian Froker of Exira
  • Kim Clemens of Atlantic
  • Mike Lechner of Cumberland
  • Rogers Maas of Atlantic
  • Gerri Blake of Walnut
  • Ryan Brown of Atlantic
  • Sondra Griffith of Atlantic

November 22nd:

  • Jackson Jensen of Audubon (Winner)
  • Joanne Meyer of Atlantic
  • LaVonne Littlefield of Exira
  • Elizabeth Tobak of Anita
  • Cooper Lamp of Atlantic

November 23rd:

  • Drew Barber of Wiota (Winner)
  • Angela Moetl of Marne
  • Brandon Godwin

November 24th:

  • Judy Roberts of Exira (Winner)
  • Yvonne Camblin of Atlantic
  • Garry Martens of Atlantic
  • Darlene Pieken of Atlantic
  • Sherri Clark of Atlantic

November 25th:

  • Ramona Larsen of Atlantic (Winner)
  • Scott Schoenrock of Atlantic
  • Max Herrington of Atlantic

November 26th:

  • Gloria Hackwell of Exira (Winner)
  • Ron Beymer of Atlantic
  • Katelyn Kelly of Lewis
  • Alexis Madsen
  • Mary Carroll of Harlan

November 27th:

  • Cindy Gries of Elk Horn (Winner)
  • Maury Sutton of Audubon
  • Angie Madsen of Harlan

November 28th:

  • Richard Jespersen of Atlantic (Winner)

November 30th:

  • Darren Miller of Atlantic (Winner)
  • Jenny Richter
  • Robert Robinson of Exira