April 2012

Birthday Club

March 30th, 2012 by Stacie Linfor

April 1st:

  • Karen Miller of Atlantic (Winner)
  • Ida McCrory of Atlantic
  • Ruth Weitzel of Atlantic
  • Kolton Christensen of Audubon

April 2nd:

  • Ivan Andersen of Elk Horn (Winner)

April 3rd:

  • Elizabeth Miller of Kimballton (Winner)
  • Betty Simonen of Exira

April 4th:

  • Miley Kelly of Griswold (Winner)
  • Jane Jessen of Exira
  • Ed Hamilton of Atlantic
  • Ryan Harry of Atlantic
  • Connie Schroder of Avoca

April 5th:

  • Doug Bierbaum of Atlantic (Winner)
    Roberta Stein of Atlantic
  • Brain Juelsgaard of Brayton
  • Jessie Wheeler of Anita
  • Jennie Shwartz of Atlantic

April 6th:

  • Rod Soll of Kimballton (Winner)

April 7th:

  • Sally Matthies of Walnut (Winner)

April 8th:

  • no birthdays

April 9th:

  • Brenda Hanson of Wiota (Winner)

April 10th:

  • Lindsey Thomas of Atlantic (Winner)

April 11th:

  • Brandt Siggins of Atlantic (Winner)
  • Will & Ev Carroll of Harlan
  • Vickie Tibben of Audubon

April 12th:

  • no birthdays

April 13th:

  • Hana Holts of Walnut (Winner)
  • Betty Mauk of Atlantic
  • Warren Bowman of Audubon
  • Norman Garside of Exira
  • Beth Lauritsen of Exira

April 14th:

  • Nancy Zellmer of Atlantic (Winner)
  • Margaret Sonntag of Atlantic
  • Sally Myers of Atlantic

April 15th:

  • no birthays

April 16th:

  • Asta Wiechmann of Atlantic (Winner)
  • Donna Zellmer of Atlantic

April 17th:

  • Jane Kline of Anita (Winner)
  • Brianna Atkins of Atlantic
  • Virginia Williams
  • Laura Johnson of Exira
  • Sadie Schultes of Exira
  • Bill Bennett of Kimballton

April 18th:

  • Wyatt Larson of Harlan (Winner)
  • Debbie Leistad of Atlantic

April 19th:

  • Joe Denney of Anita (Winner)
  • Dustin Ferguson of Brayton
  • Carolyn Dix of Atlantic
  • Deb Weitzel of Atlantic

April 20th:

  • Sherry Van Lishout of Atlantic (Winner)

April 21st:

  • Mary Jo Blunk of Atlantic (Winner)
  • Ruth Christensen of Atlantic
  • Jenna Andersen of Guthrie Center
  • Lyn Lambertsen of Atlantic
  • Nancy Petersen

April 22nd:

  • Norma E. Schaaf of Massena
  • Dawn Marnin of Anita
  • Jesse Greve of Elk Horn
  • Brynn Lamp of Atlantic
  • Hugo Dittmer of Shelby
  • Marilyn Young of Avoca
  • Todd Lawshe of Audubon

April 23rd:

  • Derrick Wolfe of Atlantic (Winner)
  • Elaine Rasumssen of Exira

April 24th:

  • Donna Willoughby of Atlantic (Winner)

April 25th:

  • Brittany Thompson of Atlantic (Winner)
  • Carolyn Landon
  • Dave Erickson of Exira
  • Doris Newell of Anita

April 26th:

  • Celina Owens of Kimballton (Winner)

April 27th:

  • Jessi Michaels of Cumberland (Winner)
  • Kay Wohlenhaus of Griswold
  • Connie Sorensen of Exira
  • Jayce Smith of Elk Horn

April 28th:

  • Sherry Kramer of Atlantic (Winner)
  • Sara Becker
  • Mariah Stockwell of Elk Horn

April 29th:

  • David Wright of Atlantic (Winner)
  • Mitch Munch of Exira
  • Pat McGill of Brayton