United Group Insurance

DECEMBER 2020

Birthday Club

December 1st, 2020 by Stacie Linfor

December 1st:

  • Char Jesperson of Exira (Winner)
  • Andi Riesgaard

December 2nd:

  • Tamie Madsen of Kimballton (Winner)
  • Janet Nielsen of Atlantic
  • Chris Hansen of Atlantic
  • Sandi Lauritsen of Audubon

December 3rd:

  • Logan & Collin Evans of Griswold (Winners)
  • Ashley Mosier of Atlantic

December 4th:

  • Roger Hansen of Atlantic (Winner)
  • Clay Van Aernam of Exira

December 5th:

  • Judy Anderson of Atlantic (Winner)

December 6th:

  • Laurana Scybert of Atlantic (Winner)
  • Pam Auerbach of Atlantic

December 7th:

  • Felicia Nelsen of Walnut (Winner)
  • Jan Sorensen of Exira

December 8th:

  • Alan Fann of Atlantic (Winner)

December 9th:

  • Carolyn Hartmann of Cumberland
  • Wyatt Linfor of Atlantic

December 10th:

  • Madison Pope of Harlan (Winner)

December 11th:

  • Tristan Dorscher of Atlantic (Winner)
  • Rhonda Johnson of Atlantic
  • Steve Green of Atlantic
  • Mary Christensen of Audubon
  • Pat Lauritsen of Kimballton

December 12th:

  • no birthdays

December 13th:

  • Maxine Hagen of Atlantic (Winner)

December 14th:

  • Beck Benton of Exira (Winner)

December 15th:

  • Brooke Lamp of Atlantic (Winner)
  • Shirley Winston of Atlantic

December 16th:

  • Raelynn Murray of Audubon (Winner)
  • Lyle Perkins of Atlantic
  • Camryn Paulsen of Exira
  • Linda Sampson of Exira

December 17th:

  • Raelynn Murray of Audubon (Winner)
  • Lyle Perkins of Atlantic
  • Camryn Paulsen of Exira
  • Linda Sampson of Exira

December 18th:

  • Zola Ann Zellmer of Atlantic (Winner)
  • Mike Linfor of Atlantic
  • Julie McVay of Audubon

December 19th:

  • Conner Silence of Atlantic (Winner)
  • Hannah Klocke of Exira

December 20th:

  • Deb Schuler of Atlantic (Winner)
  • Ellie Rutherford of Atlantic

December 21st:

  • Brenda Zellmer of Atlantic (Winner)
  • Tabitha Sothman of Atlantic

December 22nd:

  • Kim Jensen of Exira (Winner)

December 23rd:

  • Brian Jensen of Hamlin (Winner)
  • Keith Feltner
  • Ellie Pelzer of Griswold (belated)

December 24th:

  • Jessica Olsen of Lewis (Winner)
  • Ashely Van Aernam of Exira
  • Devin Mortensen of Kimballton
  • Sharon Klein of Guthrie Center

December 25:

  • Joani Brink of Atlantic (Winner)
  • Jerry Nelson of Anita
  • Jean Hinners of Elk HOrn
  • Colette Muhr of Exira
  • Tisha Mendenhall of Atlantic

December 26:

  • Kim Stowell of Atlantic (Winner)
  • Gerri Kommes of Exira
  • Sacha McLaren of Atlantic

December 27:

  • Marcia Bourke of Audubon (Winner)

December 28:

  • Gerry Kommes of Exira (Winner)

December 29th:

  • Judy Rathman of Atlantic (Winner)
  • John Jenkins of Exira
  • Joan Lauritsen of Hamlin
  • Rylee Larsen

December 30th:

  • Marilyn Stein of Lewis (Winner)
  • Helen Rossell of Atlantic
  • Becky Thompson of Exira
  • Brody Klocke of Exira
  • Colleen Riesgaard of Exira

December 31st:

  • Crista Wiskus of Atlantic (Winner)
  • Doris Jensen of Atlantic