Parker

NOVEMBER 2020

Birthday Club

October 30th, 2020 by Stacie Linfor

November 1st:

  • Lonn Kilworth of Exira

November 2nd:

  • Jane Schwartz of Altlantic (Winner)
  • Marjorie Holland of Atlantic

November 3rd:

  • Ava Lee of Griswold (Winner)
  • Jan Bramer of Atlantic
  • Robert Jensen of Brayton
  • Gerry Luddington of Atlantic

November 4th:

  • no birthdays

November 5th:

  • Emma Kern of Atlantic (Winner)
  • Jim Behrens of Atlantic
  • Olivia Davis of Lewis
  • Jeff Strand of Atlantic
  • Rob Hansen of Atlantic
  • Ryan Evans of Griswold

November 6th:

  • Chloe Davis of Lewis (Winner)
  • Laura Bacon of Audubon

November 7th:

  • Yvonne Wittrock of Hamlin (Winner)
  • Joyce Jorgensen of Exira

November 8th:

  • Thad Planck of Atlantic (Winner)
  • Shelley Davis of Exira
  • Michael Myers of Atlantic

November 9th:

  • Tom Benton of Exira (Winner)
  • Deb Field of Atlantic
  • Scarlett Toft of Audubon
  • Pat Sunberg of Hamlin

November 10th:

  • Patty Marxen of Atlantic (Winner)

November 11th:

  • Cathy Stockwell of Elk Horn (Winner)

November 12th:

  • Rosemary Mally of Atlantic (Winner)
  • Tom Williams of Lewis
  • AJ Barber of Wiota
  • Shari Clemsen of Brayton

November 13th:

  • Dalton Christensen of Audubon (Winner)
  • Tedd Thomas of Atlantic
  • Lorna Stiles of Exira

November 14th:

  • Becky Akers of Exira (Winner)

November 15th:

  • Robert Schmidt of Harlan (Winner)
  • Jo Wendt of Wiota

November 16th:

  • Trig Wilson of Exira (Winner)
  • Roberta Roddy of Audubon
  • Brad Wolfe of Exira

November 17th:

  • David Hancock of Atlantic (Winner)
  • Madonna Riesgaard of Exira

November 18th:

  • Sue Hoeck of Atlantic (Winner)
  • Jayce Fiebelkorn of Exira
  • La Donna Clark of Atlantic
  • Grace Martens of Atlantic

November 19th:

  • Jessie Evans of Griswold (Winner)
  • Mike Brown of Exira

November 20th:

  • Oscar Terry Zellmer of Atlantic (Winner)
  • Gloria Hansen of Exira
  • Carolyn Blunk of Atlantic
  • Joyce Mez
  • Greg Zellmer of Atlantic

November 21st:

  • Olive James Zellmer of Atlantic (Winner)
  • Marion Froker of Exira
  • Arnie Bintner of Exira
  • Trey Birge of Atlantic

November 22nd:

  • Cooper Lamp of Atlantic (Winner)

November 23rd:

  • Brennan Williams of Atlantic (Winner)
  • Amber Knudsen of Marne
  • Drew Barber of Wiota

November 24th:

  • Judy Roberts of Exira (Winner)
  • Nancy Gibson of Atlantic
  • Garry Martens of Anita
  • Yvonne Camblin of Atlantic

November 25th:

  • Abby Olsen of Lewis (Winner)
  • Daev Chamberlain of Lewis
  • Lux Anna Tyson of Atlantic

November 26th:

  • Gloria Hackwell of Exira (Winner)
  • Keith Madsen
  • Barbara Wollenhaupp of Atlantic
  • Dawn Templemen of Wiota

November 27th:

  • Deb Crawford of Atlantic (Winner)
  • Jon McFadden of Atlantic
  • Camden McFadden of Atlantic
  • Angie Madsen of Harlan
  • Lori Glissman of Anita

November 28th:

  • Richard Jesepersen of Atlantic (Winner)

November 29th:

  • Carly Westphalen of Atlantic (Winner)
  • Martha Hatfield of Atlantic
  • Lisa Sorensen of Audubon
  • Jeff Nelson of Exira

November 30th:

  • Patrick Roddy of Audubon (Winner)
  • Nancy Templeman
  • Marilyn Andersen