Parker

NOVEMBER 2018

Birthday Club

November 1st, 2018 by Stacie Linfor

November 1st:

  • Lonn Kilworth of Exira (Winner)
  • Dustin Sheeder of Bayard

November 2nd:

  • Jane Schwartz of Atlantic (Winner)

November 3rd:

  • Robert Jensen of Brayton (Winner)
  • Jan Bramer of Atlantic

November 4th:

  • no birthdays

November 5th:

  • Ryan Evans of Griswold (Winner)
  • Jeff Strand of Atlantic

November 6th:

  • John Robinson of Atlantic (Winner)

November 7th:

  • Sydney Young of Exira (Winner)
  • Joyce Jorgensen of Exira
  • Ava Lee of Griswold

November 8th:

  • Thad Planck of Atlantic (Winner)
  • Shelly Davis of Exira
  • Jan Jensen of Exira
  • Mikayla Knudsen of Atlantic

November 9th:

  • Zack Petersen of Exira (Winner)
  • Deb Field of Atlantic
  • Scarloett Grace Toft of Audubon
  • Karleen Evans of Atlantic
  • Tom Benton of Exira

November 10th:

  • Karen Underwood of Griswold (Winner)
  • Cathy Stockwell of Elk Horn

November 11th:

  • Shari Clemsen of Brayton (Winner)
  • Rosemary Mally of Atlantic
  • AJ Barber of Wiota

November 12th:

  • Darrin Hardisty of Cumberland (Winner)
  • Tedd Thomas of Atlantic

November 13th:

  • Becky Akers of Exira (Winner)

November 14th:

  • Robert Schmidt of Harlan (Winner)
  • Joretta Wendt of Wiota
  • Danelle Skartvedt of Atlantic

November 16th:

  • Sara Harris of Atlantic (Winner)
  • Roberta Roddy of Audubon
  • Trigg Wilson of Exira
  • Karen Vogl of Anita

November 17th:

  • Madonna Riesgaard of Exira (Winner)

November 18th:

  • Jayce Fiebelkorn of Exira (Winner)
  • Ferne Curry of Exira
  • Jerry Wahlert of Exira
  • Grace Martens of Atlantic
  • Sue Hoeck of Atlantic
  • LaDonna Clark of Atlantic
  • Brenda Glover of Griswold

November 19th:

  • Jessie Evans of Griswold (Winner)
  • Michael Brown of Exira

November 20th:

  • Jan Huegerich of Exira (Winner)
  • Greg Zellmer of Atlantic
  • Oscar Terry Zellmer of Atlantic
  • Wes Zellmer of Atlantic
  • Seth Christensen of Ankeny

November 21st:

  • Marian Froker of Exira (Winner)
  • Kim Clems of Atlantic
  • Trey Birge of Atlantic
  • Arnie Bintner of Exira
  • Olive James Zellmer of Atlantic
  • Mike Lechner

November 22nd:

  • Joanne Meyer of Atlantic (Winner)
  • LaVonne Littlefield at Exira
  • Cooper Lamp of Atlantic
  • Bo Nelson

November 23rd:

  • Drew Barber of Wiota (Winner)
  • Brennan Willia
  • Morgan Beauchamp of Atlantic
  • Amber Knudsen of Atlantic

November 24th:

  • Garry Martens of Anita (Winner)
  • Nancy Gibson of Atlantic

November 25th:

  • Abby Olsen of Lewis (Winner)
  • Charlie Sorensen of Audubon
  • Judy Roberts of Exira
  • Yvonne Camblin of Atlantic

November 26th:

  • Gloria Hackwell of Exira (Winner)
  • Dawn Templemen of Wiota

November 27th:

  • Jon McFadden of Atlantic (Winner)
  • Debbie Crawford of Atlantic
  • Maggie Elsberry
  • John Hagens
  • Angie Madsen of Harlan
  • Maury Sutton of Audubon

November 28th:

  • Richard Jespersen of Atlantic (Winner)

November 29th:

  • Jedd Jensen of Exira (Winner)
  • Martha Hatfield of Atlantic
  • Carly Westphalen of Atlantic
  • Lisa Sorensen of Audubon
  • Jeff Nelson of Exira

November 30th:

  • Patrick Roddy of Audubon (Winner)
  • Wayne Kirchhoff of Atlantic
  • Raymond Coglon of Exira
  • Nancy Templeman of Atlantic