United Group Insurance

OCTOBER 2018

Birthday Club

October 1st, 2018 by Stacie Linfor

October 1st:

  • Frank Greiner of Atlantic (Winner)

October 2nd:

  • LaVern Martin of Atlantic (Winner)
  • Betty Marcellus of Atlantic
  • Karen Batemen of Atlantic

October 3rd:

  • Elvin Breach of Atlantic (Winner)
  • Tebra Reynolds of Atlantic
  • Jolene Roecker of Atlantic

October 4th:

  • Pam Reed of Atlantic (Winner)

October 5th:

  • Terry Marten of Brayton (Winner)
  • Lana Turner of Atlantic
  • Karen Bissell of Atlantic

October 6th:

  • Carly Paulsen of Exira (Winner)

October 7th:

  • Ann Butler of Atlantic (Winner)
  • Jean Petersen of Exira
  • Brandon Lamp of Atlantic

October 8th:

  • Mary Ann Moorman of Atlantic (Winner)
  • Sandy Fairbairn of Atlantic
  • Jim Rogers of Wiota
  • Dane Paulsen of Exira
  • McKenna Nielsen of Audubon

October 9th:

  • Peg Schrier of Cumberland (Winner)
  • Dee Bebensee of Atlantic
  • Nadine Howell of Atlantic
  • Connie Wiechmann of Lewis

October 10th:

  • Marlene Jensen of Atlantic (Winner)
  • Alice Owen of Exira

October 11th:

  • Glynn Westphalen of Atlantic (Winner)
  • BJ Hart of Atlantic
  • Ruth Ricther of Atlantic
  • Frank Olsen of Exira
  • Vicky Asberry of Exira
  • Stacie Linfor of Atlantic

October 12th:

  • Richard Hoffman of Cumberland (Winner)

October 13th:

  • Grace Greving of Elk Horn (Winner)
  • Lisa Paulsen of Exira
  • Jayne Knight of Atlantic
  • Barb Jacobsen of Atlantic

October 14th:

  • Tyler Thomas of Atlantic (Winner)
  • Mallory Androy of Elk Horn
  • Paulette Boldt of Audubon
  • Kevin Hinners of Exira

October 15th:

  • Breanna Loving of Atlantic (Winner)
  • Eric Maynard of Anita
  • Holly Brenton of Atlantic
  • Jan Brehmer of Altantic
  • Becky Marten of Audubon

October 16th:

  • Beth Turner of Atlantic (Winner)
  • Galen Becker of Cumberland
  • Lilly Barber of Wiota
  • Harold Goold of Atlantic

October 17th:

  • Ron Owen of Audubon (Winner)

October 18th:

  • Oliver Becker of Atlantic (Winner)
  • Darla Casady of Atlantic
  • Julie Scott of Hamlin

October 19th:

  • Angela Immel of Exira (Winner)
  • Jacob Fiebelkorn of Exira
  • Lynn Mortensen of Kimballton
  • Tony Schmidtke of Atlantic
  • Janell Roberts of Exira

October 20th:

  • Becky Randeris of Audubon (Winner)
  • Julia Nelson of Atlantic
  • Donnis Schwanke of Atlantic
  • Tucker Sager of Atlantic
  • Ants Kommes of Exira

October 21st:

  • Carol Thompson of Exira (Winner)
  • Mildred Herron

October 22nd:

  • Britni Olsen of Audubon

October 23rd:

  • Koy Wilson of Exira (Winner)
  • Vicki Brown of Atlantic

October 24th:

  • Judy Lauridsen of Exira (Winner)

October 25th:

  • Connie Steffen of Griswold (Winner)
  • Darlene McConnell of Atlantic
  • Sophie Jane Christensen of Audubon

October 26th:

  • Lesli Welter of Atlantic (Winner)
  • Lynsi Lamp of Atlantic
  • Jade Mosier of Ankeny
  • Alan Mattheis of Massena
  • Bernie Kilworth of Brayton

October 27th:

  • Randy Thompson of Exira (Winner)

October 28th:

  • Morgan Kirchner of Atlantic (Winner)
  • Alice Leland of Atlantic

October 29th:

  • Hayden Larsen of Audubon (Winner)
  • John Silence of Atlantic

October 30th:

  • Janice Fancher of Audubon (Winner)
  • Evan Kelly of Griswold

October 31st:

  • Arla Clay of Atlantic (Winner)
  • Brandon Stapley of Lewis