Parker

MARCH 2017

Birthday Club

March 1st, 2017 by Jim Field

March 1st:

  • Phyllis Anderson of Atlantic (Winner)
  • Jim Casson of Atlantic

March 2nd:

  • Tyler Roenfeld of Atlantic (Winner)
  • Terry Bengard of Exira

March 3rd:

  • Wyatt Sheeder of Villisca (Winner)

March 4th:

  • Jean Stamp of Atlantic (Winner)
  • Bub Sorensen of Exira

March 5th:

  • Jeff Oakley of Audubon (Winner)
  • Sharon Witt of Atlantic

March 6th:

  • Connie Nevins of Atlantic (Winner)
  • Sheila Johnson of Atlantic

March 7th:

  • Janice Brown of Atlantic (Winner)
  • Tom Hill of Exira
  • Delma Bennett of Atlantic
  • Madison Jensen of Lewis
  • Daniel Perkins of Atlantic

March 8th:

  • Dorothy Kirchoff of Audubon (Winner)
  • Judy Wheeler of Exira
  • Mary Ellen Yarger of Massena
  • Abby Petersen

March 9th:

  • Dee Reilly of Massena (Winner)
  • Nedra Perry of Atlantic
  • Gavin Fell-Nichols

March 10th:

  • Laverne Garside of Anita (Winner)
  • Doug Kelly of Griswold
  • Dawn “Kuki” Smith
  • Hugh Lunt

March 11th:

  • Harold A. Rochholz of Casey (Winner)
  • Ethel Christensen of Brayton
  • Margery Walker of Exira

March 12th:

  • no birthdays

March 13th:

  • Julie McNees of Atlantic (Winne)
  • Ranaye Siggins
  • Al Wede of Atlantic

March 14th:

  • Eric Vogl of Anita (Winner)
  • Rayna Myers of Lewis
  • Katie Aupperle

March 15th:

  • Drew Skartvedt of Atlantic (Winner)
  • Roger Petersen of Exira
  • Betty Winston of Atlantic
  • Sue Jensen of Audubon
  • Carol Hartrigsen Schnepel of Kimballton

March 16th:

  • Peggy Hansen of Elk Horn (Winner)
  • Cathy Myers of Exira
  • Lawrence Eilts of Cumberland

March 17th:

  • Julie Earnhardt of Exira (Winner)
  • Jack Skartvedt of Atlantic

March 18th:

  • Rose Pangburn of Atlantic (Winner)
  • Emily Soper

March 19th:

  • Jayden Fiebelkorn of Atlantic (Winner)
  • Ike Harry of Atlantic
  • Linda Herman of Atlantic

March 20th:

  • Kael Cameron of Atlantic (Winner)
  • Delber Christensen of Audubon
  • Barry Williams of Casey

March 21st:

  • Lynda Martens of Anita (Winner)
  • Devon Thompson of Lewis
  • Lyle Hartmann of Cumberland
  • Anna Evans of Atlantic
  • Dell Marten of Audubon

March 22nd:

  • Katie Kelly of Griswold (Winner)
  • Judy Leed of Anita
  • Heather Toft of Audubon
  • Joann Hansen of Atlantic
  • Becky Dreager of Atlantic
  • Kylie Rochholz of Panora

March 23rd:

  • Christie Boysen of Atlantic (Winner)
  • Crystal Parker of Atlantic

March 24th:

  • Karen Guyer of Hancock (Winner)
  • Jane Jacobsen of Hancock
  • Helen Ernst of Adair

March 25th:

  • Jacob Redler of Atlantic (Winner)
  • Teresa Murray of Audubon
  • Wayne Elsberry of Atlantic

March 26th:

  • Phyllis Jensen of Hamlin (Winner)
  • George Schultes of Exira
  • Linda Thelen

March 27th:

  • Melanie Bishop

March 28th:

  • Kim Black of Exira (Winner)
  • Don Patchin of Adair
  • Karen Blum of Harlan
  • Gale Newman

March 29th:

  • Nathan Paulsen of Exira (Winner)
  • Cierra Nichols of Atlantic
  • Hailey Davis of Atlantic

March 30th:

  • Crystal Christensen of Atlantic (Winner)
  • Diane Martens of Atlantic
  • Shirley Warne of Atlantic
  • Ruth Mortensen of Elk Horn
  • Ashley White
  • Shane Halvorson

March 31st:

  • Larry Paulsen of Exira (Winner)
  • Charles Stogdill
  • Todd Madsen of Harlan