April 2014

Birthday Club

April 1st, 2014 by Stacie Linfor

April 1st:

  • Kolton Christensen of Audubon (Winner)
  • Ruth Weitzel of Atlantic
  • Ida McCrory of Atlantic
  • Karen Miller of Atlantic
  • Bruce Nelson of Atlantic

April 2nd:

  • Ivan Andersen of Elk Horn (Winner)
  • Betty Fancolly of Atlantic

April 3rd:

  • Jason Alff of Anita (Winner)
  • Derek Kirchhoff of Atlantic
  • Kayla Kirchhoff of Atlantic

April 4th:

  • Miley Kelly of Griswold (Winner)
  • Ryan Harry of Atlantic
  • Roger Huffman of Anita
  • Ed Hamilton of Atlantic
  • Paige Bennett of Atlantic
  • Bob Gerlock of Cumberland

April 5th:

  • Bobbi Jo McNees of Atlantic (Winner)
  • Verlain Rathkamp of Griswold

April 6th:

  • Rod Soll of Kimballton (Winner)
  • Jason Wailes of Atlantic

April 7th:

  • Bruce Alff of Anita (Winner)
  • Sally Matthies of Walnut

April 8th:

  • Jim Lohoff of Atlantic (Winner)
  • Dale Lind of Atlantic

April 9th:

  • no birthdays

April 10th:

  • Lindsey Thomas of Atlantic (Winner)
  • Misty Nelson of Cumberland

April 11th:

  • Vicki Tibben of Audubon (Winner)
  • Bonnie Williams of Wiota
  • Will & Everette Carroll of Avoca
  • Alison Tupper of Atlantic
  • Jenny Farley of Atlantic

April 12th:

  • Jeannine Devore-Harris of Atlantic (Winner)

April 13th:

  • Warren Bowman of Audubon (Winner)
  • Norma Garside of Exira
  • Hannah Holtz of Atlantic
  • Martha Baier of Atlantic

April 14th:

  • Nancy Zellmer of Atlantic (Winner)
  • Margaret Sonntag of Atlantic
  • Susan Clements of Atlantic
  • Doug Jensen of Atlantic
  • Lester Auerbach of Atlantic

April 15th:

  • Cathy Downey of Atlantic (Winner)
  • Sandy Peggs of Atlantic

April 16th:

  • Asta Wiechmann of Atlantic (Winner)
  • Lynda Conrad of Atlantic
  • Ad Gilbert of Scottsdale, AZ
  • Brandon Smith of Oakland
  • Donna Zellmer of Atlantic

April 17th:

  • Brianna Atkins of Atlantic (Winner)
  • Judy Alff of Anita
  • Alyx Flippin of Elliott
  • Bill Bennett of Kimballton

April 18th:

  • Wyatt Larson of Harlan (Winner)
  • Nellie Blaine of Cumberland
  • Debbie Leistad of Atlantic
  • April Beymer of Atlantic
  • Sara Paulsen of Exira
  • Sam Brosam of Atlantic

April 19th:

  • Carolyn Dix of Atlantic (Winner)
  • Debbie Weitzel of Atlantic
  • Bob Harris of Atlantic

April 20th:

  • Sherry Van Lishout of Atlantic (Winner)
  • Dan Knight of Atlantic

April 21st:

  • Lyn Lambertson of Atlantic (Winner)
  • Virginia Williams of Atlantic
  • Mary Jo Blunk of Atlantic

April 22nd:

  • Brynn Lamp of Atlantic (Winner)
  • Dawn Marnin of Anita
  • Hugo Dittmer of Shelby
  • Marge Smith of Atlantic
  • Judi Zimmerline of Adair
  • Todd Lawshe of Audubon

April 23rd:

  • Teresa Wright of ATlantic (Winner)

April 24th:

  • Cheyenne Elliott of Atlantic (Winner)
  • Donna Willoughby of Atlantic

April 25th:

  • Madaline Paulsen of Exira (Winner)
  • Brittany Knudsen
  • Caroline Landon
  • Dave Erickson
  • Kaitlin Koll of Atlantic
  • John Schroeder of Atlantic
  • Doris Newell of Anita

April 26th:

  • Cilina Owens of Kimballton (Winner)
  • Barb Nielsen of Audubon

April 27th:

  • Connie Sorensen of Exira (Winner)
  • Kay Wohlenhaus of Atlantic
  • Duane Baxter of Atlantic
  • Jordan Winther of Anita

April 28th:

  • Karen Dittmer of Shelby (Winner)
  • Sherry Kramer of Atlantic
  • Sarah Becker of Atlantic

April 29th:

  • Norman Behnken of Atlantic (Winner)
  • Phil Marnin of Anita

April 30th:

  • Morgan Munsey of Atlantic (Winner)
  • Brian Elliott of Atlantic