March 2014

Birthday Club

February 28th, 2014 by Stacie Linfor

March 1st:

  • Patricia Kinkade-Dorsey of Atlantic (Winner)
  • Phyllis Anderson of Atlantic
  • Gary Zinke of Atlantic
  • Estelle Rose of Audubon

March 2nd:

  • Pricilla Juelsgaard of Audubon (Winner)
  • AmyMary Nelson of Atlantic

March 3rd:

  • Sally Willl of Atlantic (Winner)
  • John Nowatzke of Kimballton

March 4th:

  • Jerry¬†& Judy Overton of Atlantic (Winners)

March 5th:

  • Noreen Leigan of Exira (Winner)
  • Sharon Witt of Atlantic
  • Bub Sorensen of Exira

March 6th:

  • Cathleen Griffin of Atlantic (Winner)
  • Connie Nevins of Atlantic
  • Melissa Gries of Elk Horn

March 7th:

  • Delma Bennett of Elk Horn (Winner)
  • Janice Brown of Atlantic
  • Madison Neighbors of Atlantic
  • Tom Hill of Exira
  • Peggy Beschorner of Wiota

March 8th:

  • Judy Wheeler of Exira (Winner)

March 9th:

  • Dee Reilly of Massena (Winner)
  • Nedra Perry of Atlantic

March 10th:

  • Charles Fancher of Audubon (Winner)

March 11th:

  • Shelby Alff of Anita (Winner)
  • Madison Neighbors
  • Margery Walker of Exira
  • Ethel Christensen of Brayton
  • Harold Rochholz of Casey

March 12th:

  • Hillary Hepler of Atlantic (Winner)
  • Becky Mosier of Lewis

March 13th:

  • Julia McNeese of Atlantic (Winner)

March 14th:

  • Eric Vogl of Anita (Winner)
  • Arline Gans of Irwin

March 15th:

  • Susan Jensen of Audubon (Winner)
  • Betty Winston of Atlantic
  • Roger Petersen

March 16th:

  • Lawerence Eilts of Cumberland (Winner)
  • Tawnya Brooks of Atlantic
  • Lexi Winther of Anita
  • Zander Nielsen of Exira
  • Cathy Meyers of Exira

March 17th:

  • Mary Hoegh of Atlantic (Winner)
  • Julie Earnhardt of Exira
  • Lois Nelson of Atlantic

March 18th:

  • Robert Euken of Atlantic (Winner)
  • Rose Pangburn of Atlantic

March 19th:

  • Jayden Fiebelkorn of Atlantic (Winner)
  • Sally Nelson of Atlantic
  • Doreen Christensen of Audubon

March 20th:

  • Barry Williams of Casey (Winner)
  • Maren McNees of Atlantic
  • Quinn Denney
  • Delbert Christensen of Audubon

March 21st:

  • Lynda Martens of Anita (Winner)
  • Kelsey Hamilton of Atlantic
  • Dell Marten of Audubon

March 22nd:

  • Joann Hansen of Atlantic (Winner)
  • Katie Kelly of Griswold
  • Heather Toft of Audubon

March 23rd:

  • Cristie Boysen of Atlantic (Winner)
  • Patty Nelson of Atlantic
  • Sheri Beymer

March 24th:

  • Logan Paulsen of Anita (Winner)
  • Helen Ernst of Adair

March 25th:

  • Donita Nowatzke of Kimballton (Winner)
  • Bill Ebbinga of Griswold
  • C.W. Adams of Atlantic
  • Tammy Wiley of Lewis

March 26th:

  • Phyllis Jensen of Hamlin (Winner)
  • George Shultes of Exira

March 27th:

  • Adella Vogl of Adair (Winner)
  • Jordan Winther of Anita

March 28th:

  • Kaley Ladd of Atlantic (Winner)
  • Karen Blum of Harlan
  • Don Patchin

March 29th:

  • Ciera Nichols of Atlantic (Winner)
  • Drake Partridge of Elk Horn

March 30th:

  • Shirley Warne of Atlantic (Winner)
  • Diane Martens of Atlantic

March 31st:

  • Cecil Denny Jr. of Anita (Winner)
  • Todd Madsen of Harlan