October 2012

Birthday Club

October 3rd, 2012 by Stacie Linfor

October 1st:

  • no birthdays

October 2nd:

  • LaVern Martens of Atlantic (Winner)
  • Betty Marcellus of Atlantic

October 3rd:

  • Jolene Roecker of Atlantic (Winner)

October 4th:

  • no birthdays

October 5th:

  • Lana Tanner of Atlantic (Winner)
  • Terry Martens of Brayton

October 6th:

  • Eileen Carleton of Atlanti (Winner)
  • Julie Soll of Kimballton
  • Carly Paulsen o Exira

October 7th:

  • Jean Petersen of Exira (Winner)
  • Brandon Lamp of Atlantic
  • Paul Peterson of Adair

October 8th:

  • Mary Ann Moorman of Atlantic (Winner)
  • Pam Jones of Red Oak
  • Dane Paulsen of Exira

October 9th:

  • Connie Wiechmann of Lewis (Winner)
  • Delores Bebensee of Atlantic
  • Clarence Klein of Elk Horn

October 10th:

  • Duane Carroll of Avoca (Winner)
  • Alice Owen of Exira
  • Marlene Jensen of Atlantic
  • David Winther of Anita
  • Bertha Schroeter of Exira

October 11th:

  • Glea Mickelsen of Atlantic (Winner)
  • Ruth Richter of Atlantic
  • Richard Mosier of Lewis
  • Frank Olsen of Exira
  • Vickie Meese of Exira

October 12th:

  • Katelyn Christensen of Kimballton (Winner)
  • Paula Martens

October 13th:

  • Mary Gittens of Atlantic (Winner)
  • Nathan Phippen of Exira
  • Beau Buskirk of Atlantic
  • Barb Jacobsen of Elk Horn
  • Katelyn Johnson of Exira

October 14th:

  • Tyler Thomas of Atlantic (Winner)
  • Kevin Hinners of Exira
  • Mallory Parker of Elk Horn
  • Paulette Boldt of Audubon

October 15th:

  • Holly Brenton of Atlantic (Winner)
  • Jan Brehmer of Atlantic
  • Becky Martin of Audubon
  • Neal McMichael
  • Nancy Curtis of Atlantic

October 16th:

  • Lilly Barber of Wiota (Winner)
  • Beth Turner of Atlantic

October 17th:

  • Jorgen Nowatzke of Kimballton (Winner)
  • Ron Owen of Audubon

October 18th:

  • Ruth Steffen of Cumberland (Winner)
  • Darla Casady of Atlantic
  • Jasmine Doherty of Anita

October 19th:

  • Janelle Roberts of Exira (Winner)
  • Lynn Mortensen of Kimballton
  • Betty Crozier of Atlantic
  • Angela Immel of Exira
  • Jacob Fiebelkorn of Audubon

October 20th:

  • Haley Gittens of Atlantic (Winner)
  • Julie Nelson of Atlantic
  • Donnis Christensen of Atlantic
  • Ants Kommes of Exira

October 21st:

  • Carol Thompson of Exira (Winner)

October 22nd:

  • Rachel Larsen of Atlantic (Winner)

October 23rd:

  • Victoria Krogh of Atlantic
  • Vicki Brown of Atlantic
  • Pansie Hoffman of Cumberland

October 24th:

  • Judy Laurisen of Exira (Winner)
  • Geneva Caven of Atlantic

October 25th:

  • Connie Steffen of Griswold (Winner)
  • Sophie Chreistensen of Audubon
  • Darlene McConnel of Atlantic

October 26th:

  • Lindsey Jo Lamp of Atlantic (Winner)
  • Leslie Welter of Atlantic
  • Bernie Kilworth of Brayton

October 27th:

  • Randy Thompson of Exira (Winner)

October 28th:

  • Tye House of Atlantic (Winner)

October 29th:

  • Hayden Larsen of Audubon (Winner)
  • Oda Christensen of Kimballton

October 30th:

  • Evan Kelly of Griswold (Winner)
  • Sherry Cranston of Atlantic

October 31st:

  • Kenny Struble of Exira (Winner)
  • Rod Christensen of Atlantic