November 2011

Birthday Club

November 1st, 2011 by Stacie Linfor

November 1st:

  • Lynn Dorsey of Anita (Winner)
  • Bryan Ferguson of Brayton
  • Jason Trotter of Atlantic

November 2nd:

  • Jane Schwartz of Atlantic (Winner)
  • Carol Peterson of Atlantic
  • Shelby Cooper of Atlantic
  • Parker King of Atlantic
  • Aaron Siggins of Atlantic

November 3rd:

  • Sherri Denny of Anita (Winner)
  • Jan Bramer of Atlantic
  • Nancy Reimer of Atlantic
  • Tim Teig of Atlantic
  • Rosemary Zellmer of Wiota

November 4th:

  • Jack DeWulf of Atlantic (Winner)

November 5th:

  • Ryan Evans of Griswold (Winner)
  • Olivia Davis of Lewis
  • Betty Niklasen of Kimballton
  • Angela Kelly of Atlantic
  • Stephanie Kirchhoff of Lewis

November 6th:

  • Chole Davis of Lewis (Winner)
  • Tina Lords of Atlantic
  • Rich Larson of Atlantic

November 7th:

  • Dana Cooper of Atlantic (Winner)
  • Barb Fischer of Marne

November 8th:

  • Kathryn Bates of Walnut (Winner)

November 9th:

  • Tom Benton of Exira (Winner)
  • Jim Eddy of Audubon
  • Deb Field of Atlantic

November 10th:

  • Karen Underwood¬†of Griswold (Winner)

November 11th:

  • Cathy Stockwell of Elk Horn (Winner)
  • Jack Burrows of Atlantic
  • Millie Miller

November 12th:

  • Janet Gusten of Atlantic (Winner)
  • Rosemary Mally of Atlantic
  • Marilyn Miller of Atlantic
  • Craig Shriver of Atlantic

November 13th:

  • Ted Thomas of Atlantic (Winner)
  • Alexis Peterson of Atlantic
  • Rich Lauritsen of Audubon

November 14th:

  • Kim Peterson of Atlantic (Winner)
  • Winifred Mueller of Atlantic
  • Betty Griffith

November 15th:

  • Robert Schmidt of Harlan (Winner)
  • Danelle Skartvedt of Atlantic
  • Molly Rothe of Atlantic
  • Joretta Wendt of Atlantic
  • Bev Nelson of Atlantic
  • Lenard Schroder of Atlantic
  • Randy Fischer of Marne
  • Sarah Wright of Atlantic

November 16th:

  • Kolton Lange of Elk Horn (Winner)
  • Lorene Templeman of Atlantic
  • Marjorie Nelson of Atlantic
  • Laurie Harry of Cumberland
  • Karen Vogel of Anita
  • Roberta Roddy of Audubon

November 17th:

  • Leila Nelsen of Kimballton (Winner)
  • Dorothy Tibben of Atlantic
  • David Hancock of Atlantic
  • Betty Albert of Atlantic
  • Jon Bishop of Atlantic
  • Betty Hansen of Elk Horn

November 18th:

  • Grace Martens of Atlantic (Winner)
  • Darlene Pieken of Atlantic
  • LaDonna Clark of Atlantic
  • Sue Hoeck of Lewis
  • Cole Lowary of Atlantic
  • Ferne Curry of Exira
  • Jerry Wahlert of Exira
  • Isabella Peterson of Atlantic
  • Kelly Knight of Atlantic
  • Maxine Blunk of Atlantic

November 19th:

  • LuAnne Gipple of Atlantic (Winner)
  • Alex Choate
  • Jessie Evans of Griswold

November 20th:

  • Jan Huegerich of Exira (Winner)
  • Grace Campbell of Audubon
  • Gloria Hansen of Brayton
  • Rosalee Cook of Atlantic
  • Steve Koll of Atlantic

November 21st:

  • Kim Clemmons of Atlantic (Winner)
  • Gerri Blake of Walnut
  • Roger Maas of Atlantic
  • Sondra Griffith of Atlantic

November 22nd:

  • Jackson Jensen of Audubon (Winner)
  • Elizabeth Tobak of Anita
  • Mary Carroll
  • Joanne Meyer of Atlantic
  • Cooper Lamp of Atlantic
  • LaVonne Littlefield of Exira

November 23rd:

  • Carol Hensley of Atlantic (Winner)
  • Brandon Godwin of Cumberland
  • Angela Moertt of Marne
  • Drew Barber of Wiota

November 24th:

  • Yvonne Camblin of Atlantic (Winner)
  • Darlene Pieken of Atlantic
  • Judy Roberts of Exira
  • Sherri Clark of Atlantic
  • Garry Martens of Atlantic

November 25th:

  • Gloria Hackwell of Exira (Winner)
  • Scott Schoenrock of Atlantic
  • Max Merrington of Atlantic
  • Ramona Larsen of Atlantic

November 26th:

  • Shirley Nelson of Elk Horn (Winner)
  • Katelyn Kelly of Lewis

November 27th:

  • Helen Stillian of Atlantic (Winner)
  • Angie Madsen of Harlan
  • Maury Sutton of Audubon
  • Cindy Gries of Elk Horn
  • John JOnes of Elk Horn
  • Ron Hamilton
  • Ward Koos

November 28th:

  • Richard Jespersen of Atlantic (Winner)
  • Kent Gries of Audubon

November 29th:

  • Adam Jensen of Exira (Winner)

November 30th:

  • Phyllis Sponsler of Griswold (Winner)
  • Jenny Richter of Anita
  • Darren Miller of Atlantic
  • Linda Wahling of Shelby
  • Lawrence Eskov of Elk Horn
  • Robert Robinson of Exira